Item 1 of 11
Item 1 of 11
6+Leeftijden
1040Stenen
150
VIP-punten
419354193541935Item
LEGO®41935

Enorm veel DOTS

DOTSDOTS
Price€19,99

Nu beschikbaar

Limiet 10

Krijg Eerbetoon aan Charles Dickens als cadeau bij elke aankoop van meer dan € 150.*

Meer info
Waarschuwing!
Verstikkingsgevaar.
Kleine onderdelen.
Bouwinstructies
6+Leeftijden
1040Stenen
150
VIP-punten
419354193541935Item

Maak een jonge knutselfan blij met deze LEGO® DOTS Enorm veel DOTS (41935) set met meer dan 1000 onderdelen. De set zit boordevol kleurrijke tegels in diverse vormen, waaronder ¼, ½ en hele cirkels, plus vierkante tegels in alle kleuren van de regenboog. Met deze uitgebreide selectie DOTS onderdelen kunnen kinderen urenlang aan de slag!

Grenzeloze zelfexpressie in een doos
Met deze enorme set kunnen kinderen allerlei ontwerpen maken met een heleboel tegels en suggesties om hun LEGO DOTS accessoires, kamerdecoraties of andere LEGO sets (afzonderlijk verkrijgbaar) aan te passen. In de doos vinden ze inspiratie voor creatieve patronen, waarmee ze bovendien hun zelfvertrouwen en fantasie ontwikkelen.

Coole knutselvibes
Het leuke aan deze set is dat kinderen hun kleurrijke tegelpatronen met vrienden kunnen delen en hun eigen, unieke ontwerpen kunnen laten zien. De doos is ideaal voor knutselactiviteiten in een groep of als cool cadeau waarmee kinderen hun andere LEGO sets kunnen aanpassen.

  • Maak kinderen blij met deze reusachtige LEGO® DOTS Enorm veel DOTS (41935) knutselset en stimuleer de creativiteit terwijl ze hun ontwerpvaardigheden ontwikkelen en hun eigen, unieke patronen bedenken.
  • Stimuleer de creativiteit en fantasie met meer dan 1000 tegels in allerlei prachtige kleuren, waarvan sommige nog nooit eerder in een DOTS set zaten.
  • Wat zit er in de doos? Niets dan pure, fantastische, kleurrijke DOTS! Met 44 verschillende soorten DOTS tegels en een heleboel inspiratie kunnen kinderen armbanden, siervoorwerpen voor in hun kamer of andere LEGO® sets versieren.
  • Kinderen die graag knutselen zullen deze Enorm veel DOTS (41935) doos geweldig vinden. De tegels maken knutselen met een groepje nog leuker en vormen een ideaal cadeau voor de feestdagen voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar.
  • Geef kinderen interessante knutselideeën met LEGO® DOTS sets (afzonderlijk verkrijgbaar). Deze doos met verschillend gekleurde tegels helpt kinderen om hun zelfvertrouwen en creativiteit spelenderwijs te ontwikkelen.
  • LEGO® DOTS sets stimuleren de zelfexpressie en fantasie van kinderen door het maken en aanpassen van sieraden of kamerdecoraties, waarmee LEGO plezier voor meer kinderen toegankelijk wordt.
  • LEGO® onderdelen voldoen aan strikte industrienormen, waardoor ze consistent, compatibel en comfortabel in elkaar te zetten en uit elkaar te halen zijn – en dat is al zo sinds 1958.
  • LEGO® onderdelen worden gegooid, verhit, geplet, gedraaid en geanalyseerd om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan strenge wereldwijde veiligheidsnormen.
Enorm veel DOTS