(0)
    LEGO® Black Friday-tilbud på legetøj 2026
    LEGO® Black Friday-tilbud på legetøj 2026

    LEGO® Black Friday

    Rabatter, gaver med køb og meget mere – fra 27. november. Sæt kryds i kalenderen!

    Gør dig klar til LEGO® Black Friday-udsalg

    Leder du efter fantastiske Black Friday-tilbud på LEGO® sæt? Kom tilbage hertil for at se utrolige tilbud, fantastiske sæt og gaver med køb. Få fat i det sæt, du har været vild med i månedsvis, eller kom i gang med dine julegaveindkøb nu. Denne årlige begivenhed foregår i weekenden fra Black Friday den 27.11. til Cyber Monday den 30.11.

    Ofte stillede spørgsmål om LEGO® Black Friday

    • Hvad er Black Friday?

      Black Friday markerer traditionelt starten på årets juleindkøb. Her kan den opmærksomme shopper ofte finde den helt rigtige gave til nedsat pris, men Black Friday handler ikke kun om udsalg. Det er også en fremragende mulighed for at finde ønskesedlernes legetøj, inden det bliver udsolgt op til jul.

    • Hvornår starter LEGO® Black Friday?

      Black Friday starter den 27. november 2026. "Black Friday-weekend" slutter på Cyber Monday den 30. november. Vores særtilbud er tilgængelige i hele weekenden (så længe lager haves).

    • Hvad betyder Black Friday for LEGO® fans?

      LEGO® Black Friday handler ikke kun om udsalg. Black Friday er det perfekte tidspunkt til at købe den helt rigtige LEGO® gave inden den travle juleperiode.

    • Får medlemmer af LEGO® Insiders adgang til særlige udsalg?

      Insiders-medlemmer får adgang til fantastiske udsalg og rabatter hele året rundt. Du vil også være berettiget til tilbud i Insiders-weekenden, som i år falder den 18.11. til 19.11. – det er weekenden inden Black Friday. Husk at det er GRATIS at blive Insiders-medlem.

    • Hvordan kan jeg gøre mig klar til LEGO® Black Friday?

       

      Forbered dig til LEGO® Black Friday ved at sætte kryds i kalenderen (28. november 2025). Du kan endda markere denne side som foretrukken for at komme hurtigt hertil på dagen. Husk at tilmelde dig e-mails fra LEGO.com og besøge webstedet for at se tilbud og lave en ønskeliste. Husk at tilmelde dig LEGO® Insiders inden Insiders-weekenden den 22.11. til 23.11.