Careers

Bring Your Career To Life

Warehouse Lead Operator

Location

Czech Republic, Kladno

Posted Date

01/28/2019

Job ID

CZ1951

Category

Storage & Warehousing; Production and Technical

Language

Popis pozice:

• Vedení týmu zaměstnanců na přípravě zakázek, dohlížení na kvalitu výrobků, BOZP, efektivitu práce a dodržování stanovených procesů.
• Zodpovědnost za přípravy, kompletace a balení zakázek v plánovaném čase a požadované kvalitě
• Neustále zlepšování nastavených procesů

Hlavní činnosti:

• Ověřování zaměstnanců, zda dodržují stanovené procesy
• Zapojování se do projektů
• Spolupráce v rámci oddělení a s ostatními odděleními naší budovy při řešení problémů či reklamací
• Poskytování zpětné vazby členům týmu a zpětné vazby nadřízenému na členy týmu
• Řízení procesů skladu tak, aby bylo dosaženo splnění úkolů v požadovaném čase a kvalitě s minimálními náklady
• Dodržování pracovních postupů v rámci skladu a všech skladových operací a transakcí
• Řešení problémů, které ovlivňují pracovní výkon nebo se jinak týkají práce, včetně problémů uvnitř týmu
• Pomoc při proškolení WH operátorů
• Příprava materiálů do zakázek v plánovaném čase a požadované kvalitě pomocí počítacích vah, skeneru a PC
• Balení a kompletace zakázek
• Třídění, vyskladnění a zaskladnění materiálů
• Provádění inventur skladu

Požadujeme:

• Čeština slovem i písmem
• Min. střední odborné vzdělání
• Vysoké pracovní nasazení a koordinační schopnosti
• Smysl pro zodpovědnost, samostatnost, všestrannost
• Schopnost dělat náhlá rozhodnutí
• Časová flexibilita, cílevědomost, proaktivní přístup k práci
• Min. dvouletá zkušenost s vedením týmu
• Přirozená schopnost komunikace s lidmi, asertivní jednání
• Zkušenosti s PC

Nabízíme:

Každý z nás si staví svůj vlastní LEGO příběh – podporujeme rozvoj svých zaměstnanců
• Tykáme si – rodinné a neformální pracovní prostředí
• Čekají na Vás zajímavé pracovní úkoly, profesionální pracovní prostředí a zajímavé benefity
• Recyklujeme odpad - staráme se o životní prostředí
• Podporujeme kreativitu a hru