Careers

Bring Your Career To Life

Asistent/ka oddělení recruitmentu

Location

Czech Republic, Kladno

Posted Date

12/20/2018

Job ID

CZ1927

Category

Administration/Clerical

Language

Zajímáte se o recruitment?

Chtěli byste získat praktické zkušenosti a spolupracovat s kolegy na globální úrovni v oblasti koordinace náborů a zároveň se podílet a být součástí našeho nově vzniklého oddělení BSO (Business Services Operations)?Pak vám nabízíme příležitost pro získání zkušeností v pozici na dobu určitou na šest měsíců.

Podpora a spolupráce s Recruitery na globální úrovni

Jako asistent budete součástí oddělení podpory recruitmentu se sídlem v Kladně. Zároveň budete součástí servisního oddělení, které poskytuje personální a finanční služby pro Českou republiku, Monterrey v Mexiku a v Singapuru. Vaším úkolem bude podporovat a pomáhat recruiterům po celém světě tím, že budete poskytovat špičkové profesionální služby, které vychází z našich LEGO®hodnot.

V této roli budete:
• Podporovat recruitery v rámci Evropy v procesu náboru.
• Plánování a koordinace pohovorů v úzké spolupráci s recruitery a hiring managery.
• Odpovědnost za správu dotazníků spokojenosti ohledně náborového procesu, získávání zpětné vazby za účelem neustálého zlepšování procesu a služeb oddělení recruitementu.
• Zajisťovat aktuální data pro reporting.

Prozákaznická orientace a pozitivní přístup

Na této pozici můžete využít Váš pozitivní, prozákaznický a kreativní přístup a začít svou kariéru v LEGO Group. Jako Asistent, potřebujete ke své práci vlastnosti jako je přesnost, orientaci na detail a strukturovaný přístup k práci. Budete pracovat na více úkolech najednou a nezbytností je dodržování termínů. Také je zde nezbytná samostatnost a odpovědný přístup k práci, stanovení si priorit a velmi dobré komunikační dovednosti.

Váš profil:
• Máte středoškolské vzdělání a praxi až 1 rok v personalistice nebo zákaznickém servisu.
• Nezbytností je uživatelská znalost balíčku MS Office, zkušenost s programem SAP jsou výhodou.
•Nutností je znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2, kterou budete využívat na denní bázi.

Bringing it to life
“The LEGO Group is a great and exciting place to work. What makes us unique is the way we live our values in our daily work. As the new Assistant for the BSO, you will become part of a unique journey in a company that is growing. You will join a team that is focused on succeeding together, with the spirit that only the best is good enough,” says HR Consultant Søren Pedersen.

Proč se stát členem týmu LEGO Group?

• Každý z nás si staví svůj vlastní LEGO příběh – podporujeme rozvoj svých zaměstnanců
• Tykáme si – rodinné a neformální pracovní prostředí
• Čekají na Vás zajímavé pracovní úkoly, profesionální pracovní prostředí a zajímavé benefity – rodinné pracovní prostředí
• Recyklujeme odpad - staráme se o životní prostředí
• LEGO kostičky v každé zasedací místnosti – podporujeme kreativitu a hru

LEGO Group vybírá a rozvíjí své zaměstnance pouze na základě jejich vlastního úsilí a úspěchů. Pokud splňujete předpoklady pro tuto pozici a sdílíte naše hodnoty a závazek vůči spolupráci, kreativitě a kvalitě – neváhejte se přihlásit.LIKV