Warehouse Operator Senior - element set

Lokalita

Czech Republic, Kladno

Vyvěšeno

08.14.2019

Popis pracovní pozice

CZ2257

Kategorie pracovních pozic

Storage & Warehousing; Production and Technical

Jazyk

Popis:

- Příprava materiálů na výrobní zakázky pro interní a externí výroby, kompletace materiálů pro interní a externí zákazníky
- Příjem a výdej materiálů a finálních výrobků
- Příprava a kompletace materiálů v požadované kvalitě a čase
- Řízení agenturních zaměstnanců a jejich podpora

Hlavní činnosti:

- Příprava elementových setů pro externí zákazníky
- Trénování agenturních zaměstnanců na výrobu elementových setů
- Komunikace s koordinátory příslušných agentur
- Provádění inventur skladu
- Zvyšování svých odborných znalostí v oblasti skladových operací a dalších měkkých dovedností
- Příprava materiálu pro interní a externí výrobní zakázky
- Zastupitelnost mezi ostatními odděleními skladu

Minimální požadavky:

- Minimálně střední odborné vzdělání
- Řidičské oprávnění na vysokozdvižné vozíky výhodou
- Znalost skladových operací, práce se skladovým softwarem a skenovacím terminálem
- Uživatelská znalost PC a MS Office, znalost SAP výhodou
- Zkušenosti s manipulační technikou výhodou
- Zkušenosti s vedením menšího týmu zaměstnanců
- UCL (Úřad civilního letectví) ověření spolehlivosti ve smyslu § 85e a násl. zákona č. 49/1997 Sb.
- Školení v oblasti ochrany civilního letectví určeno pro známého odesílatele – certifikát C3
- Samostatnost, všestrannost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

- Každý z nás si staví svůj vlastní LEGO příběh – podporujeme rozvoj svých zaměstnanců
- Tykáme si – rodinné a neformální pracovní prostředí
- Čekají na Vás zajímavé pracovní úkoly, profesionální pracovní prostředí a zajímavé benefity
- Recyklujeme odpad - staráme se o životní prostředí